درباره‌ی ما

معرفی شرکت

image
شرکت فنی مهندسی برناپرداز پایا فعالیت خود را از سال 1388 با هدف تولید محصولات نرم‌افزاری – سخت‌افزاری و ارائه‌ی انواع خدمات شبکه آغاز نمود. تمرکز اصلی این شرکت تولید نرم‌افزار و ساخت بردهای سخت‌افزاری بر پایه اینترنت اشیا (IoT) با کیفیت بسیار بالا می‌باشد. گروه مهندسی برنا توسط تیم دانشجویی تشکیل شده و تا کنون پروژه‌های بزرگی در زمینه‌های ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات را به اتمام رسانده است. این گروه با استفاده از تجربه چندین ساله و همچنین با تکیه بر نیروهای متخصص و جوان و استفاده از تکنولوژی های جدید مانند اینترنت اشیا وارد بازار ایران و خاورمیانه شده و محصولات خود را به کشورهای همسایه صادر می‌کند.
برنا پرداز به منظور پیشبرد اهداف تعالی کشور، کلیه محصولات خود را به صورت کاملا بومی طراحی و تولید کرده و با افتخار این محصولات را با عنوان صد در صد ایرانی عرضه می کند.

10

تجربه ما

200

پروژه ها

16

متخصص
دپارتمان اینترنت اشیا برنا پرداز فعال در زمینه ساخت بردهای مبتنی بر اینترنت اشیا و همچنین طراحی و تولید پلتفرم اینترنت اشیا تحت وب می‌باشد. این شرکت با شناسایی فرصت‌های موجود در صنایع گوناگون، راهکارهایی متناسب با نیاز مشتریان و با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. این شرکت کار خود را با تولید نمونه های سخت افزاری در زمینه اینترنت اشیا شروع کرده و برد هایی با عنوان گیتوی اینترنت اشیا با قابلیت مانیتور کردن تولید کرده است و سپس با تمرکز بر روی تولید سامانه تحت وب اینترنت اشیا با هدف کنترل دستگاه های موجود در این حوزه قصد دارد سهم خامی از بازار که نیازمند این محصول می باشد را پوشش دهد.
گروه نرم‌افزاری برنا متشکل از نیروهای جوان و متخصص در زمینه نرم‌افزارهای تخصصی و خاص منظوره تحت وب و نرم‌افزارهای تحت لینوکس فعال است. این شرکت با تکیه بر تجربه ی چندین ساله ی خود در این حوزه و با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ایده‌ های مشتریان خود را به برنامه‌های کاربردی تبدیل می‌کند. با اجرای مناسب این ایده ها فرصت بزرگی جهت ایجاد تفاوت بین یک کسب و کار و رقبا فراهم می شود که در نهایت منجر به افزایش درآمد با بهره وری بالا خواهد شد.
خدمات طراحی، مشاوره، اجرا و پشتیبانی زیرساخت شبکه و دیتاسنتر و ارائه راهکارهای امنیتی و بهینه جهت نگهداری و انتقال داده‌ها از خدمات دپارتمان شبکه برنا می‌باشد. گروه مهندسی برنا در راستای اهداف خود و استفاده از فناوری اطلاعات در سازمان ها بستری مناسب و امن را برای کلیه مشتریان به ارمغان آورده که امکان ایجاد ارتباط بین مشتریان و شرکت ها و همچنین شرکت ها و سازمان ها با فروشندگان و بازار الکترونیک را به صورت ایمن و مطمئن دارا می باشد که می تواند برای موفقیت هر تجارتی که از بستر های آی تی استفاده می کند بسیار مهم باشد.
طراحی و تولید بردهای سخت‌افزاری دارای سیستم عامل و Embedded ، تحلیل های مداری و استفاده از کارخانه های برتر در زمینه ساخت PCB و استفاده از تجهیزات پیشرفته مونتاژ و قطعات اورجینال و همچنین امکان تامین قطعات و تجهیزات برای سازمان ها از فعالیت‌های دپارتمان سخت‌افزار می‌باشد. این گروه با به کارگیری از کارشناسان مجرب و آشنا با تکنولوژی روز می تواند خدمات تخصصی را به کاربران خود ارائه نمایند. در این شرکت، توجه به نیازهای مشتریان و پاسخگویی موثر به آنها و ارائه خدمات پشتیبانی سخت افزاری به طور مستمر در دستور کار قرار داشته تا رضایت صد درصدی مشتریان عزیز حاصل گردد.

گواهی های شرکت

  • مجوز پارک علم و فناوری
  • مجوز سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • گواهی ارزش افزوده
  • مشتریان ما

    برنا پرداز پایا با وجود تمام مشکلات موجود در کنار مشتریان خود ایستاده و افتخار می‌کند که هر روز به دامنه مشتریان این شرکت افزوده می‌شود.
    تمامی خدمات ما دارای پشتیبانی می باشد و همچنین امنیت مشتریان بالاترین درجه اهمیت را برای ما دارد.