تعریف نرم افزار

نرم افزار بخشی از یک کامپیوتر است ، تشکیل شده از مجموعه ای از داده ها ، برنامه ها و دستورالعمل ها میباشد که کارهای مورد نیاز یک سیستم کامپیوتری را انجام میدهند. نرم افزار کامپیوتر باید در حافظه آن بارگیری شود تا کامپیوتر قادر به اجرای آن باشد.
در واقع نرم افزار زبان یک کامپیوتر است که با آن میتواند صحبت کند و به اجزای خود ( سخت افزار ) بگوید چه کار را انجام دهند و چگونه آن کار انجام گیرد.
نرم افزار بر خلاف سخت افزار که غیر قابل تغییر میباشد ، متغیر بوده و روز به روز تغییر میکند.

انواع نرم افزار

 

نرم افزار کاربردی

به نرم افزار هایی گفته میشود که برای راحتی انجام کارهای مختلف افراد نوشته شده است . مانند نرم افزار های پزشکی ، نرم افزار های آموزشی ، نرم افزار های عکس ، نرم افزار های تجاری و بازی های کامپیوتری و ...

نرم افزار برنامه نویسی

این نوع نرم افزار به برنامه نویس ها برای نوشتن نرم افزار ها و برنامه های کامپیوتری کمک میکند که بتوانند با زبان های مختلف برنامه نویسی و به راحتی برنامه بنویسند مانند کامپایلرها ، ویرایشکر های متنی و ... میباشد.

نرم افزار سیستم

این نوع نرم افزار برای کمک به سخت افزار و سیستم کامپیوتر میباشد و مدیریت یارانه را بر عهده دارد مانند سیستم عامل ها ، سرور ها درایور ها و ... که مهم ترین آنها سیستم عامل است.

ضرورت طراحی سایت

شما نمیتوانید 24 ساعته درمحل کار خود حاضر باشید و به مشتریان خود سرویس دهید ولی با داشتن وب سایت این امکان وجود دارد که شما در هر لحظه و مکانی در دسترس باشید.
برای اینکه از رقبای خود پیشی بگیرید باید از یک سایت زیبا و کارآمد و حرفه ای استفاده کنید که بتوانید نظر مشتریان خود را جلب کنید و به آنها این اطمینان را دهید که شما بهترین هستید.

طراحی سایت

امروزه سایت ها نقش اساسی در زندگی روزمره و کسب کارها دارند.
دنیای امروزی ، دنیای ارتباطات و راحتی و آسایش است . مردم دیگر تمام امور روزانه خود مانند خرید از فروشگاه ها ، امور بانکی ، اخبار ، اطلاعات در مورد شرکت ها و ... را با اینترنت انجام میدهند. پس با طراحی وب سایت می توانید خود را به این دنیا نزدیک تر کنید و به کسب و کار خود رونق دهید.

طراحی سایت شرکت برنا

شرکت برناپرداز باتوجه به کسب و کار و علاقه و نیاز کارفرمایان و با استفاده از استاندارد های جهانی و ظاهری زیبا و چشم نواز و جدیدترین تکنولوژی ها سایت شما را طراحی میکند تا با آن بتوانید کسب و کار خود را معرفی کرده و آن را ارتقا داده و در صنعت خود بدرخشید.
مجموعه برناپرداز برای طراحی وب سایت شما از تیم حرفه ای استفاده میکند که طبق سلیقه شما طراحی گرافیکی انجام داده و سایت شما را سئو میکند تا رتبه خوبی در گوگل بگیرید و سایتی با سرعت بالای لود و ریسپانسیو کامل برای راحتی استفاده سایت شما در موبایل و تبلت ، به شما ارائه میدهد .

رسپانسیو بودن

طراحی ریسپانسیو (Responsive Design) یا همان واکنشگرا به تغییر ظاهر صفحات سایت متناسب با سایز مرورگر کاربران مربوط است

بهینه سازی شده سئو

عبارت SEO مخفف Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل است.

سرعت بالا

طراحی سایت با بالاترین سرعت لود صفحات و بهینه بودن آن

طراحی زیبا

طراحی سایتی زیبا و جذاب و با کیفیت که با توجه به سلیقه شما باشد

روش های طراحی سایت برنا

برای طراحی سایت می توان از روش های مختلف بهره برد اما این که کدام روش برای شما مناسب است ، انتخاب آن شاید برای شما مشکل باشد ولی تیم حرفه ای ما با توجه به نیاز شما روش مناسب را انتخاب میکند.
در شرکت برنا دو روش برای طراحی سایت انجام میگیرد : طراحی سایت با وردپرس و طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا میباشد که میتوان بااستفاده از آن راحت و با سرعت بالا و هزینه کمتر سایت را طراحی کرد.
وردپرس دارای قالب ها و افزونه های بسیار متنوع و زیادی میباشد که میتوان با توجه به خواسته شما آن ها را استفاه کرد.
در شرکت برنا ، طراحی سایت با وردپرس کاملا به سلیقه شما انجام میشود که این سایت ها از سئو مناسب و سرعت بالا و ظاهری زیبا و کاربر پسند برخوردار میباشد.

بخش ConceptCard فراهم می کند نقدی نامحدود تماس بدون محدودیت در یک نرخ بالاتر از بسیاری دیگر از علائم کارت های اعتباری

با یک کارت بدهکاری، آن را آسان می دانم که چقدر پول دارید

مشکل با کارت های بدهی چه خبر؟

او به پرداخت گسل در درد او، excepteur cillum nostrud ELIT هر چیز کوچک commodo adipiscing consectetur. متاسفانه. دشمنی وپناه جستن، excepteur که excepteur cillum تحصن consequat.

چرا کارت های بدهی نه پاداش فراهم می کند؟

او به پرداخت گسل در درد او، excepteur cillum nostrud ELIT هر چیز کوچک commodo adipiscing consectetur. متاسفانه. دشمنی وپناه جستن، excepteur که excepteur cillum تحصن consequat.

چگونه برنامه ارائه سادگی از یک کارت بدهکاری؟

او به پرداخت گسل در درد او، excepteur cillum nostrud ELIT هر چیز کوچک commodo adipiscing consectetur. متاسفانه. دشمنی وپناه جستن، excepteur که excepteur cillum تحصن consequat.

پرسش و پاسخهای متداول

ما ارائه می دهیم اولین تجربه بانکداری مدرن است که ترکیبی از قابلیت های با پاداش سبک کارت بدهی اعتبار است.

سپرده و تعادل خود را در برنامه بالا می رود.
شما می توانید سطح بالا و حفظ وضعیت خود را با ملاقات حداقل مورد نیاز صرف سالانه.
شما می توانید سطح بالا و حفظ وضعیت خود را با ملاقات حداقل مورد نیاز صرف سالانه.