تعریف نرم افزار

نرم افزار چیست ؟ نرم افزار بخشی از یک کامپیوتر است ، تشکیل شده از مجموعه ای از داده ها ، برنامه ها و دستورالعمل ها میباشد که کارهای مورد نیاز یک سیستم کامپیوتری را انجام میدهند. نرم افزار کامپیوتر باید در حافظه آن بارگیری شود تا کامپیوتر قادر به اجرای آن باشد.
در واقع نرم افزار زبان یک کامپیوتر است که با آن میتواند صحبت کند و به اجزای خود ( سخت افزار ) بگوید چه کار را انجام دهند و چگونه آن کار انجام گیرد.
نرم افزار بر خلاف سخت افزار که غیر قابل تغییر میباشد ، متغیر بوده و روز به روز تغییر میکند.

انواع نرم افزار

نرم افزار کاربردی

به نرم افزار هایی گفته میشود که برای راحتی انجام کارهای مختلف افراد نوشته شده است . مانند نرم افزار های پزشکی ، نرم افزار های آموزشی ، نرم افزار های عکس ، نرم افزار های تجاری و بازی های کامپیوتری و ...

نرم افزار برنامه نویسی

این نوع نرم افزار به برنامه نویس ها برای نوشتن نرم افزار ها و برنامه های کامپیوتری کمک میکند که بتوانند با زبان های مختلف برنامه نویسی و به راحتی برنامه بنویسند مانند کامپایلرها ، ویرایشکر های متنی و ... میباشد.

نرم افزار سیستم

این نوع نرم افزار برای کمک به سخت افزار و سیستم کامپیوتر میباشد و مدیریت یارانه را بر عهده دارد مانند سیستم عامل ها ، سرور ها درایور ها و ... که مهم ترین آنها سیستم عامل است.

status

ضرورت طراحی سایت

شما نمیتوانید 24 ساعته درمحل کار خود حاضر باشید و به مشتریان خود سرویس دهید ولی با داشتن وب سایت این امکان وجود دارد که شما در هر لحظه و مکانی در دسترس باشید.
برای اینکه از رقبای خود پیشی بگیرید باید از یک سایت زیبا و کارآمد و حرفه ای استفاده کنید که بتوانید نظر مشتریان خود را جلب کنید و به آنها این اطمینان را دهید که شما بهترین هستید.
طراحی سایت

طراحی سایت

امروزه سایت ها نقش اساسی در زندگی روزمره و کسب کارها دارند.
دنیای امروزی ، دنیای ارتباطات و راحتی و آسایش است . مردم دیگر تمام امور روزانه خود مانند خرید از فروشگاه ها ، امور بانکی ، اخبار ، اطلاعات در مورد شرکت ها و ... را با اینترنت انجام میدهند. پس با طراحی وب سایت می توانید خود را به این دنیا نزدیک تر کنید و به کسب و کار خود رونق دهید.
طراحی سایت

طراحی سایت شرکت برنا

شرکت برناپرداز باتوجه به کسب و کار و علاقه و نیاز کارفرمایان و با استفاده از استاندارد های جهانی و ظاهری زیبا و چشم نواز و جدیدترین تکنولوژی ها سایت شما را طراحی میکند تا با آن بتوانید کسب و کار خود را معرفی کرده و آن را ارتقا داده و در صنعت خود بدرخشید.
مجموعه برناپرداز برای طراحی وب سایت شما از تیم حرفه ای استفاده میکند که طبق سلیقه شما طراحی گرافیکی انجام داده و سایت شما را سئو میکند تا رتبه خوبی در گوگل بگیرید و سایتی با سرعت بالای لود و ریسپانسیو کامل برای راحتی استفاده سایت شما در موبایل و تبلت ، به شما ارائه میدهد .

رسپانسیو بودن

طراحی ریسپانسیو (Responsive Design) یا همان واکنشگرا به تغییر ظاهر صفحات سایت متناسب با سایز مرورگر کاربران مربوط است

بهینه سازی شده سئو

عبارت SEO مخفف Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل است.

سرعت بالا

طراحی سایت با بالاترین سرعت لود صفحات و بهینه بودن آن

طراحی زیبا

طراحی سایتی زیبا و جذاب و با کیفیت که با توجه به سلیقه شما باشد

روش های طراحی سایت برنا

برای طراحی سایت می توان از روش های مختلف بهره برد اما این که کدام روش برای شما مناسب است ، انتخاب آن شاید برای شما مشکل باشد ولی تیم حرفه ای ما با توجه به نیاز شما روش مناسب را انتخاب میکند.
در شرکت برنا دو روش برای طراحی سایت انجام میگیرد : طراحی سایت با وردپرس و طراحی سایت تخصصی
وردپرس

طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت اختصاصی یعنی از سیستم مدیریت محتوا خاصی استفاده نشده است و از پایه این سایت نوشته میشود به سبب همین شما در طراحی سایت محدودیت خاصی ندارید و هر طوری که بخواهید وب سایت شما را طراحی می کنیم.
این روش بیشتر برای کارهایی میباشد که ایده های جدیدی دارند که با وردپرس قابل اجرا نبوده و نیازمند کدنویسی میباشد.
شرکت برنا برای طراحی سایت بصورت تخصصی برای قسمت بک اند ( backend ) از زبان های php , laravel , asp.net و برای قسمت فرانت اند ( frontend ) از زبان های html,css , javascript و react استفاده میکند که با توجه به کار شما زبان مورد نیاز انتخاب میشود

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا میباشد که میتوان بااستفاده از آن راحت و با سرعت بالا و هزینه کمتر سایت را طراحی کرد.
وردپرس دارای قالب ها و افزونه های بسیار متنوع و زیادی میباشد که میتوان با توجه به خواسته شما آن ها را استفاه کرد.
در شرکت برنا ، طراحی سایت با وردپرس کاملا به سلیقه شما انجام میشود که این سایت ها از سئو مناسب و سرعت بالا و ظاهری زیبا و کاربر پسند برخوردار میباشد.
طراحی سایت با وردپرس

نمونه کار های طراحی سایت

سایت گل و گیاه بست

طراحی شده با وردپرس

http://bestfpco.ir

سایت ساختمانی شرکت ایجاد محیط

طراحی شده با وردپرس

http://ijadmohit.com/

سایت ساختمانی شرکت خانه گستر یکم

طراحی شده با وردپرس

https://kgyek.com

سایت تدبیراندیشان درسا

طراحی شده با وردپرس

https://dorsaco.org

سامانه گفت

طراحی شده به صورت تخصصی

http://goft.seraj.ir

پرسش و پاسخهای متداول

قیمت طراحی سایت ها چقدر است؟

برای محاسبه قیمت طراحی سایت شما باید کار خود را به ما معرفی کرده و ما با تحلیل کار شما و به نسبت تعداد صفحات و میزان پیچیدگی آنها مبلغ را برای شما تعیین میکنیم

تماس با ما

پشتیبانی سایت های طراحی شده در شرکت برناپرداز چگونه است؟

مدت پشتیبانی سایت های طراحی شده توسط شرکت برناپرداز معمولا شامل سه تا شش ماه گارانتی رفع ایرادات احتمالی و پشتیبانی رایگان هستند.

بعد از این مدت شما میتوانید با پرداخت مبلغی پشتیبانی خود را ادامه دهید.

طراحی سایت چقدر زمان میبرد؟

مدت طراحی سایت در شرکت برناپرداز با توجه به پیچیدگی سایت شما متفاوت است و اگر طراحی سایت تخصصی بخواهید این زمان افزایش پیدا میکند ولی شرکت ما سعی خود را میکند تا در کوتاه ترین زمان سایت را به شما ارائه دهد.

طراحی سایت